„Czerwona Nota” to film, który wciągnie

Jeśli szukasz filmu, który Cię wciągnie i jednocześnie rozbawi, lubisz sarkazm i motywy trochę podobnych do tych, które pojawiały się w filmach z Dwaynem Johnsonem, „Czerwona Nota”, hit Netflixa, powinien być idealnym rozwiązaniem.

„Czerwona Nota” premierę na Netfliksie miała w 2021 roku. Film cieszy się sporą popularnością, choć noty i oceny nie powalają. Mnie się podobał, bo to dość lekki film, pełen akcji, ale też dość nieoczekiwanych zwrotów. Oczywiście, nie spodziewajmy się ambitnego kina. Jak większość filmów, w których grał Dwayne Johnson, nie zawsze grzeszą inteligencją. To specyficzny humor i sarkazm. Ale na pewno taki, który może wciągnąć i rozbawić w leniwy wieczór.

Główną rolę kobietę w filmie zagrała Gal Gadot, aktorka, którą widzieliśmy między innymi w kilku częściach Szybkich i Wściekłych, ale też Batmanie czy Wonder Women. Już zatem po samej obsadzie aktorskiej filmu możemy domyślić się, z czym mamy do czynienia.

Akcja toczy się szybko. Fabuła jest ciekawa. Dotyczy agenta FBI, który musi rozpocząć współpracę ze znanym złodziejem dzieł sztuki. Jaki będzie finał tej kooperacji? Obejrzyjcie sami. „Czerwona Nota” może się podobać.