Nintendo Switch OLED

Japonia słynie z ciągłego rozwijania technologii i elektroniki. Takim właśnie pomysłem jest Nintendo Switch OLED czyli konsola prosto od Japonii. Ceny są mocno zróżnicowane, a na polskim rynku można znaleźć zarówno drogie wersje jak i tanie propozycje.

Ta nowa konsola nie będzie wnosiła nowej wydajności systemu. Producent japoński postawił bardziej na żywe kolory i wyraźny kontrast niż na jakość działania urządzenia. Mobilne urządzenie ma 7. calowy ekran. Jego pamięć wewnętrzna wynosi 64GB. Z nowości producent zadbał też o lepszą podstawkę urządzenia z regulacją nachylenia oraz system typu tablet z wbudowanym złączem LAN.

Ceny tego urządzenia wahają się między 1900zł a 2000zł, chociaż można znaleźć wyjątkowo drogie opcje jak i tanie.
Jak widać w Japonii technologia rozwija się w bardzo szybkim tempie. Trudno jest nadążyć za nowościami płynącym ze wschodniej granicy. Prezentowane urządzenie ma nie tylko połączenie internetowe ale też wyjątkowo sporo miejsca w pamięci. Mobilność urządzenia zapewnia możliwość zabrania go ze sobą, gdzie tylko zapragniemy. Jeżeli więc szukasz nowej rozrywki dla siebie albo bliskiej ci osoby, to wybór omawianej konsoli będzie na pewno strzałem w dziesiątkę.