Co ciekawego w kinach? Sprawdziliśmy repertuar.

Brak pomysłu na spędzenie czasu wieczorem? Nic straconego! Aktualnie w kinowym repertuarze znajduje się kilka ciekawych propozycji wartych zobaczenia. Przyjrzeliśmy się aktualnemu repertuarowi i przedstawiamy Wam najciekawsze filmy, które możecie zobaczyć obecnie na wielkim ekranie. Wśród nich ciekawe propozycje dla fanów superbohaterów, magicznego świata, a także coś dla dzieci i tych, którzy lubią się bać!

Filmowe propozycje dla dzieci i młodzieży

Propozycje dla młodszych widzów zaczynamy od filmu o przygodach uwielbianego na całym świecie niebieskiego jeża. Pewnie już wiecie, że mowa o Sonicu. film co prawda trafił do kin 22 kwietnia, ale nadal możemy zobaczyć go na wielkim ekranie. „Sonic 2. Szybki jak błyskawica” to kontynuacja opowieści o jeżu imieniem Sonic. W tej części Sonic wraz z przyjaciółmi po raz kolejny musi ocalić świat. Tym razem jego głównym przeciwnikiem będzie zły doktor Robotnik. Żeby móc go pokonać ekipa musi znaleźć magiczny kamień. Czy im się to uda? Odpowiedź na to pytanie otrzymacie oglądając film. A jeśli jesteście wielkimi fanami Harrego Pottera i świata magii przeniesionego na ekrany koniecznie wybierzcie się do kina na film „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dubledore’a”. To kolejna część sagi opowiadającej o przygodach Newta Skamandera. W tej części stawi on czoła czarnoksiężnikowi, który chce przejąć władzę nad całym światem. W roli Gerellta Grindewalda zobaczycie genialnego Madsa Mikkelsena. Film warto zobaczyć chociażby ze względu na niesamowite magiczne stworzenia. A być może uda Wam się dowiedzieć jakie tajemnice skrywa Albus Dumbledore.

A co dla dorosłych?

Oprócz propozycji dla młodszych widzów, mamy też oczywiście coś dla starszych miłośników kina. W tym momencie, chyba największe zainteresowanie widzów wzbudza film „Doctor Strange: W Multiwersum Obłędu”. Ten film to z pewnością gratka dla wszystkich fanów filmowego MCU. Każdy miłośnik Marvela z pewnością czekał na ten film z ogromną niecierpliwością. Warto sprawdzić czym tym razem zaskoczą nas twórcy i w jaki sposób ten obraz jest powiązany z poprzednimi filmami ze studia. A jeśli nie lubicie fantastyki, nic straconego! Na przykład fani dramatów mogą wybrać się na polski film pod tytułem „F_cking Bornholm”. Zobaczymy w nim plejadę polskich gwiazd, między innymi Macieja Stuhra i Agnieszkę Grochowską. Aktualnie w repertuarze kin znajdziemy również drugą część dramaty „Downtown Abbey: Nowa Epoka”, a także propozycję dla miłośników Stephena Kinga, film pod tytułem „Podpalaczka”.