Brad Pitt – przebieg kariery, ciekawostki

Aktorstwo zawsze zbudza emocje i zainteresowanie widzów. Aktorzy starają się spełniać wymagania co do sylwetki, wyglądu, ubioru, fryzury, a nawet dykcji i zadbanych dłoni. Od wielu lat kilka aktorów jest w czołówce listy najprzystojniejszych mężczyzn grających w Hollywood. Zobaczmy co się dzieje u jednego z najbardziej znanych i cenionych aktorów Ameryki. Grał między innymi w „Ciemna strona słońca” oraz „Wywiad z wampirem”.

Brad Pitt jest określany jako amant, któremu trudno się oprzeć. Już od wielu lat wzbudza wielkie emocje u płci przeciwnej. Fryzury Brada Pitt są bardzo ekstrawaganckie, to on kierował modą dla Panów. Przykładowo są to włosy, które zwiewnie spadają na czoło, spoza nich widać mądre oczy w kolorze błękitnym, na nosie okulary, które jeszcze powiększają ten błękit. Dodać do tego zawadiacki uśmiech. Tak prezentował się młodziutki Brad Pitt, który śmiało grał role młodych buntowników, a serca fanek szybciej biły na jego widok. Brad Pitt to ikona lat 90., nawet jeśli sam nie chce się do tego przyznać, to tak było.

W życiu Brada Pitta było wiele upadków. Jednak fani będą go głównie pamiętać za wspaniale odegrane role, w takich produkcjach jak: „Podziemny Krąg”, „Siedem”, „12 małp” czy w „Wichry namiętności”.