Zbliża się premiera nowej platformy streamingowej. Już niedługo Disney+ w Polsce!

Od kilku lat ogromną popularność, zarówno w Polsce jak i na świecie, zyskują platformy streamingowe. W tym momencie możemy korzystać z Netflixa, Hbo Max, Amazon Prime i wielu innych. Każda z nich ma ogromną bibliotekę filmów i seriali. Już niebawem na polski rynek wchodzi całkiem nowa platforma, na którą z pewnością czeka wiele osób. Mowa oczywiście o Disney+. Z tego faktu najbardziej będą cieszyć się dzieci, jednak oferta dla dorosłych również prezentuje się niezwykle ciekawie.

Kiedy premiera Disney+ w Polsce i jaka będzie jego cena?

Disney+ swoją premierę na świecie miał w 2019 roku. Na początku platforma wystartowała w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Holandii. Następnie, w 2020 roku, serwis wkroczył między innymi do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Japonii i Hiszpanii. Cieszy się tam ogromną popularnością. Pierwszego dnia po premierze w Stanach miał już ponad 10 milionów użytkowników. Nic więc dziwnego, że inne platformy mają duże obawy, przed nadchodzącą premierą serwisu w kolejnych krajach. Już 14 czerwca platforma wystartuje także w Polsce. Poznaliśmy już cenę, jaką będziemy musieli zapłacić za pełen dostęp do serwisu. Miesięczny abonament będzie kosztować 28,99 zł. Będziemy mieć również możliwość wykupienia abonamentu rocznego za 289,90 zł. Na start, Disney przygotował dla polskich użytkowników promocję. Jeśli zarejestrujemy się w serwisie do 13 czerwca, będziemy mogli wykupić abonament roczny w cenie 229,90 zł. Serwis, podobnie jak te już istniejące będzie działać w przeglądarkach internetowych, a także w aplikacji przeznaczonej na telefony (Android i IOS) oraz smart TV. Jednocześnie będzie można oglądać materiały na 4 urządzeniach.

Co w ofercie Disney+?

Przede wszystkim, w ofercie platformy znajdziemy wszystkie oryginalne filmy wytwórni Walta Disneya. Od tych najstarszych, do tych, które swoją premierę miały całkiem niedawno. Oprócz tego dostaniemy też dostęp do filmów wytwórni Pixar. Ucieszą się też z pewnością fani Marvela oraz Gwiezdnych Wojen. W serwisie znajdziemy wszystkie filmy i seriale z tych uniwersów. Możemy również spodziewać się doskonałych filmów i seriali dokumentalnych od National Geographic. A w specjalnej zakładce Star znajdą się produkcje filmowe i serialowe dla starszych widzów, a wśród nich takie hity jak The Walking Dead lub American Horror Story. Pozostaje tylko czekać na premierę!