Kate Middletone wyrosła na wspaniałą Księżną Cambridge

Ludzie uwielbiają wieści o Rodzinie Królewskiej Windsor. Jakie są największe zmagania księżnej Kate w jej 40. Urodziny? Poznaj jak dwoje nieznanych sobie ludzi stało się światowej sławy parą XXI wieku. Ona studentka historii sztuki, on przyszły król Anglii.

Angielska królowa kiedyś była zwykłą dziewczyną. Jaka droga wiodła Kate Middleton do księżnej Cambridge? Media informują, że Kate była studentką historii sztuki, jej wielkim marzeniem było zostanie fotografką, na początku nawet wcielała się w rolę fotografki w branży modowej. Jednak Catherine Elizabeth Middleton zmieniła swoje plany za sprawą Williama Windsora.

W 2022 świętuje swoje 40. urodziny. Jest żoną, mamą i przyszłą królową. Od czasu ślubu z Williamem Windsorem jej życie jest obleczone dworską etykietą. Ich związek trwał już od 2002 roku. Stało się za sprawą przypadku, kiedy to dwudziestolatkowie wpadli na siebie w akademiku szkockiego Uniwersytetu w St Andrews. Ich przyjaźń trwała, przenieśli się do wspólnego mieszkania, które wynajmowali z przyjaciółmi. Ich młodość była beztroska, księżna Kate potrafiła pić alkohol litrami, jak informuje Vouge, nawet przepijała księcia Williama.

Widzisz, że nawet w królestwie poznanie drugiej połówki może zależeć od przypadku. To dobry znak dla wszystkich tych, którzy szukają jeszcze swojej miłości.