Fakty i mity o typowaniu

Legendy, które obrastają co poniektóre branże, rzadko skutkują ich pozytywnym wizerunkiem. Na szczęście w dobie Internetu i szybkiego przesyłu informacji jesteśmy w stanie zweryfikować plotki, ale w takim samym stopniu są one powielane, przykładowo w postaci fake newsów. Skupmy się dziś na najpopularniejszych mitach na temat gier bukmacherskich i oczywiście na tym, jak naprawdę mają się sprawy. Przyjrzymy się im między innymi na podstawie oferty zakładów bukmacherskich SuperBet.

Mecze są ustawione

Co rusz słyszymy o aferach korupcyjnych, natomiast nie jest to już zjawisko w choćby najmniejszym stopniu podobnym do tego sprzed trzydziestu czy czterdziestu lat. Owszem, Centralne Biuro Antykorupcyjne nadal aresztuje arbitrów, działaczy i samych piłkarzy, ale głównie w związku ze śledztwami toczącymi się nawet od dekady. Prawdopodobieństwo, że ktoś wpływa na wyniki meczów w najwyższych ligach w kraju czy za granicą, jest zatem znikome.

Bukmacherka to żer dla oszustów

Należy zaznaczyć, że firma chcąca zajmować się organizacją zakładów bukmacherskich, winna wystosować odpowiedni wniosek do Ministerstwa Finansów w celu uzyskania stosownego zezwolenia. Takie podmioty podlegają ścisłemu nadzorowi oraz naturalnym mechanizmom rynkowym, przez które konkurencja wymusza spełnienie określonego standardu. Jednym z liderów branży jest SuperBet zakłady bukmacherskieo pozycji ugruntowanej na wygodzie i bezpieczeństwie klientów.

Typowanie jest zarezerwowane tylko dla najlepszych

Wiele chętnych do typowania osób ostatecznie rezygnuje z podjęciem pierwszych kroków w tym temacie ze względu na pewną obawę. Otóż są przekonane o zdominowaniu rynku przez nieomylnych i doświadczonych graczy, a także świat skorumpowanego futbolu. Nie jest to prawdą, ponieważ bardzo duży odsetek użytkowników aplikacji SuperBet to osoby grające okazyjnie, najczęściej na niewielkie kwoty, czerpiące głównie przyjemność z zakładów bukmacherskich raz na jakiś czas.

Wypłaty środków są skomplikowane

Kolejnym zmartwieniem jest kompletnie przeterminowane przeświadczenie o topornym systemie wypłat. Współczesne systemy typowania są w pełni kompatybilne z bankowością elektroniczną, pozwalającą na wyciągnięcie środków z konta dosłownie po kilku kliknięciach. A z aplikacją mobilną, którą dysponuje każdy większy bukmacher, jest to jeszcze prostsze i szybsze.