Emma Stone w nowym serialu "The Curse": Data premiery ujawniona

Przed nadejściem zaplanowanej prapremiery serialu „The Curse” na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sztokholmie, reprezentanci SkyShowtime uchylili rąbka tajemnicy dotyczącej daty oficjalnej premiery tego gorąco oczekiwanego serialu, w którym główną rolę gra Emma Stone.

„The Curse” opowiada historię Whitney i Asher Siegel, nowożeńców z pasją do ekologii. Próbują oni przekonać mieszkańców małego miasteczka Española w Nowym Meksyku do swojej wyjątkowej idei życia i budowy domów w zgodzie z naturą. Ich ekologiczne marzenia jednak niespodziewanie mierzą się z Dougiem, niezwykle oryginalnym producentem telewizyjnym, który dostrzega w ich historii potencjał na ciekawy temat do reality show. Kiedy młoda para podejmuje decyzje o niepewnym charakterze moralnym, konsekwencje tych działań natychmiastowo rzutują na ich małżeństwo.

Za stworzeniem serialu „The Curse”’ stoją SHOWTIME i A24. Benny Safdie oraz Nathan Fielder są współtwórcami, współscenarzystami i producentami wykonawczymi. Natomiast reżyserię na swoje barki wziął Nathan Fielder. Z wytwórni Fruit Tree, jako producenci wykonawczy, serial reprezentują Emma Stone, Dave McCary oraz Ali Herting. Josh Safdie działa jako producent wykonawczy reprezentujący wytwórnię Elara.

Prócz Emmy Stone, znanej z filmu „La La Land”, do obsady serialu dołączają także Nathan Fielder („Próba generalna”) i Benny Safdie („Oppenheimer”). Wśród gości specjalnych pojawiają się Barkhad Abdi, nominowany do Oscara za rolę w filmie „Kapitan Phillips”, Corbin Bernsen, nominowany do nagrody Emmy za „Dentystę”, oraz Constance Shulman znana z serialu „Orange Is the New Black”.