Nowy inteligentny zegarek od Apple!

Zegarki nowej generacji zawsze wzbudzają zaciekawienie. To nie tylko zupełnie inny wygląd ale też zupełnie nowa funkcjonalność. Sama nazwa SmartWatch wzbudza chęć zobaczenia na własne oczy, jak działa takie urządzenie. Rewolucje w Apple Watch Series pojawiają się zarówno w designu, jak i w dostępnych funkcjach.

Dwa miesiące temu miała miejsce premiera 7 wersji smartwatcha Apple Watch Series. Producent zadziwił wszystkich. Dotychczasowe przewidywania co do zegarka były zupełnie inne niż otrzymany produkt. Urządzenie sprzedaje się świetnie, nawet jeśli jego zapowiedzi nie były trafne.

Apple liczy, że kolejny w serii smartwatch podzieli los 7. Apple Watch Series 8 będzie miał stosunkowo większą cenę niż dotychczasowe smartwatche. PCWorld podaje, że zegarki będą miały kopertę z aluminium, stali nierdzewnej oraz tytanu, które będą możliwe do kupienia w kilku rozmiarach. Wiadomo na pewno, że Apple zastosuje kosmetyczne zmiany w wyglądzie.

Apple przygotowało dla wersji 8. nowy system operacyjny, przewiduje się, że będzie to nowszy system niż watchOS 8.
Miłośnicy Watch Series od Apla będą w przyszłym roku oczekiwać przynajmniej trzech nowych zegarków. Póki co mogą zadowolić się niedawną premierą 7. Zapowiadany Apple Watch Series 8 będzie miał inny wygląd, a być może również system operacyjny.