sloty

Jakie automaty online oferują najlepsze wypłaty

Automaty online mają różne stawki i wypłaty, a to dlatego, że wszystko zależy od wielu różnych czynników. Z tego też względu wielu graczy zastanawia się, jak znaleźć najlepiej płatne sloty i gdzie szukać konkretnych tytułów. I chociaż takie podejście jest do pewnego stopnia rozsądne, nie ukazuje szerszego obrazu automatów i sposobu ich działania.

Jeżeli gracz nie wie, jaka ​​gra jest potencjalnie opłacalna i które jej funkcje mogą przynieść mu większe wygrane, zawsze będzie musiał polegać na cudzej opinii i szukać recenzji o każdym nowym automacie, jaki chce wypróbować. A wszyscy wiemy, że recenzje mogą być czasami nieco stronnicze.

Ażeby grać z powodzeniem, musimy wiedzieć, jak wyszukiwać potencjalnie dochodowe automaty we wszystkich najlepiej płatnych kasynach online, bez konieczności sprawdzania recenzji. Po prostu wybieramy naszą maszynę online, patrząc na jej specyfikacje techniczne.

Automaty o wysokim RTP

RTP oznacza stopę zwrotu dla gracza i pokazuje procent zwrotu z naszej inwestycji w automat, jeśli gramy wystarczająco długo. Innymi słowy, im dłużej gramy na prawdziwe pieniądze, tym więcej możemy otrzymać zwrotu. Jednakże wciąż nie jest to gwarantowana kwota.

Faktem jest, że niektórzy gracze, którzy mają szczęście uruchomić funkcje bonusowe, szybciej uzyskują zwrot swoich inwestycji lub wygrywają więcej niż wydali na zakłady.

Automaty online z jackpotem progresywnym

Automaty online z jackpotem progresywnym to dobry wybór na rozgrywkę, choć musimy wiedzieć, że sloty te mają zwykle znacznie niższy współczynnik RTP niż większość maszyn hazardowych. Z reguły automaty oferują średnie RTP na poziomie 94–95% albo wysokie RTP na poziomie 96–97%. Z kolei jackpoty progresywne mają jedynie 75-85%. Jednak warto dodać, że jackpoty progresywne są potencjalnie bardzo dobrze płatne, ponieważ ich główną siłą nie jest stawka RTP, tylko pula, jaką oferują.

Progresywne jackpoty gromadzą swoje pule nagród na wszystkich platformach, na których oferowana jest gra, a także podczas wszystkich sesji, jakie gracze rozgrywają na tym slocie. Dzięki tej mechanice pula cały czas się zwiększa, czekając na szczęśliwca, który ją zgarnie. I właśnie dlatego jackpoty progresywne są tak popularne wśród graczy kasyn online.

Automaty o wysokiej zmienności

Inną ważną specyfikacją techniczną, na jaką należy zwrócić uwagę w automatach online, jest poziom zmienności. Poziom zmienności wskazuje na korelację między wielkością wygranej a częstotliwością wygranych. Im wyższa częstotliwość, tym niższa średnia suma i odwrotnie. Wysoka zmienność oznacza wysokie, ale rzadkie wygrane, niska zmienność oznacza częste, ale niższe wygrane.

Automaty o wysokiej zmienności są potencjalnie bardzo opłacalne, ponieważ gromadzą większe wygrane przy każdym trafieniu. I chociaż gracz może wygrywać rzadziej, zwrot z każdego wygranego zakładu jest zazwyczaj wyższy. Jednak ważne jest, aby pamiętać o budżecie – jeśli chcemy wygrywać więcej na automatach o dużej zmienności, potrzebny będzie nam większy budżet.

Automaty o niskiej zmienności

Jak na ironię, automaty o niskiej zmienności można również uznać za dobrze płatne, ponieważ wypłacają małe, ale za to częste wygrane. Wielu graczy kasyn online uważa gry o niskiej zmienności za bardziej przyjazne dla użytkownika, ponieważ częściej osiągają mniejsze wygrane. Takie podejście działa lepiej niż czekanie na dużą wygraną na slotach o wyższej zmienności.

Chodzi również o to, że automaty o niskiej zmienności pozwalają na grę przy niższym budżecie. Ponadto, rozgrywka może pomóc graczowi w szybkim zdobyciu wystarczającej ilość dodatkowych pieniędzy, aby kontynuować zabawę.

Najlepszą opcją, żeby znaleźć znakomite bonusy na automaty w najlepszych kasynach online, jest portal hazardowy.pl, gdzie o kasynach online można znaleźć wszystko.

Automaty z funkcją Bonus Buy

Bonus Buy to nowo wymyślona funkcja, która jest obecnie używana przez wielu dostawców oprogramowania kasyn online. Koncepcją Bonus Buy jest to, że gracz nie musi już dokonywać zakładów na prawdziwe pieniądze w sposób losowy, mając nadzieję na uruchomienie pożądanej funkcji bonusowej, takiej jak darmowe spiny.

Zamiast tego, możemy wpłacić więcej i skorzystać z funkcji Bonus Buy, aby natychmiast aktywować żądany bonus. Po zainwestowaniu w zakup bonusowy aktywowana jest funkcja wybranego przez nas bonusu, dzięki czemu potencjalnie można wygrać więcej niż kosztował nas Bonus Buy.

Automaty z funkcją Gamble

Funkcja Gamble, zwana również funkcją ryzyka, to gra bonusowa w automatach online, która różni się od typowej rozgrywki slotowej. W zwykłej grze hazardzista stawia zakłady i kręci bębnami, mając nadzieję na zwycięską kombinację symboli. Natomiast w Gamble gramy z wirtualnym krupierem, gdzie wszyscy mają cztery karty.

Po prostu musimy wybrać kartę, a następnie krupier odsłania swoją kartę. Jeśli nasza karta ma wyższą wartość, nasza wygrana mnożona jest x2, x3, x4 itd., w zależności od zasad gry. A jeżeli zaliczymy porażkę, stracimy też swoje wygrane.